Salinas Premium Resort 2Q
| 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Sportactiviteiten Aquapark | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Jacuzzi | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit comfortabele Salinas Premium Resort 2Q Salinópolis biedt zijn gasten een zwembad, een restaurant aan.
Op 25 minuten wandelen ervandaan is Maçarico Waterfront, een populaire plek in Salinópolis.
De kamers beschikken over een balkon, uitgerust met airconditioning, evenals gratis WiFi en een flatscreen TV met satellietzenders. Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.
Bij Empadas De Salinas kunt u het Zuid-Amerikaanse eten proeven, het is namelijk binnen 1 km van Salinas Premium Resort 2Q.
- Locale bezienswaardigheiden
- Strand van Corvina4104 km
- Condominio Cabanas beach4865 km
- Praia da Corvina3698 km
- Strand van Macarico2494 km
- Igreja de Sao Pedro1181 km
- Praia do Farol Velho2433 km
- Cuiarana Waterfront4001 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Aquapark
- Tuin
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Jacuzzi
- Fitnesscentrum
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Salinas Premium Resort 2Q naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Salinas Premium Resort 2Q te komen. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Salinas Premium Resort 2Q?
Salinas Premium Resort 2Q biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Salinas Premium Resort 2Q uitchecken?
Klanten van Salinas Premium Resort 2Q moeten tot 11:00 uitchecken. - ❓
Welk soort zwembad heeft dit hotel in Salinópolis?
Er is een zwembad beschikbaar bij dit hotel in Salinópolis.